Jaka mata do akupresury eco będzie dla nas najlepsza oraz jaka powinna być jej cena nabycia.

Mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo staje się coraz niezwykle powszechna. Akupresura wywodzi się z Chin i polega na nacisku określonych punktów na ciele. Mata do akupresury eco jest bardzo bezpieczna w stosowaniu, a stosowana jest zwykle do leczenia bóli przewlekłych np kręgosłupa. Mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo jest od wielu lat stosowana do walki z dyskomfortem pleców. Została wymyślona przed lekarzy. Pierwsze wieści o akupresurze potrafimy już spotkać 7 tys lat temu. Mata do akupresury eco opiera się zasadniczo z maty i dodatkowo możemy do zestawu nabyć poduszkę, która również pokryta jest kolcami.
Czym kierować się przy doborze maty? Są 3 główne czynniki, jakie potrafią mieć wpływ na nasz wybór. Pierwszy z nich to jaki rozstaw kolców posiada mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo, jej rozmiar oraz materiał z którego została stworzona. Mata do akupresury eco jak sama nazwa pokazuje została stworzona z surowców ekologicznych zasadniczo z lnu i włókna kokosowego. Kolce są pokryte antybakteryjnym materiał, dzięki czemu mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo może być używana przez parę osób. Jeżeli idzie o rozstaw kolców im jest ich więcej to mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo będzie przydatniejsza w działaniu. Zazwyczaj mają one jakieś 4 tys kolców ale są i takie, jakie mają ich aż 8 tys. jeśli przed jej zakupem winniśmy wsiąść po uwagę dyskomfort który powszechnie taka mata do akupresury eco możne u nas wywołać.

Jeżeli nigdy nie mieliśmy do czynienia z matami to powinniśmy je najpierw przetestować i odnaleźć taką jaka nam najlepiej pasuje. Mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo może posiadać też różny wymiar. Jeżeli chcesz ją używać w mieszkaniu i nacisk ma być na dużo punktów akupunkturowych to zalecam dużą matę. Jeżeli mata do akupresury eco ma być przez ciebie zabierana do roboty lub na siłownię i planujesz nią łagodzić dyskomfort w małej części to możesz śmiało kupować niewielką matę. Dodatkowe wyposażenie do maty to np poduszka lub torba, dzięki której szybko spakujemy nasz sprzęt. Mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo będzie skuteczna przy:

  • bólach pleców (np. rwa kulszowa),
  • zmianach zwyrodnieniach,
  • stanach zapalnych narządu ruchu,
  • bólach stawów,
  • bólach głowy, porannych sztywnościach karku,
  • bólach kończyn,
  • stanach ogólnego przemęczenia i wyczerpania organizmu,
  • stanach depresyjnych i stresowych.

Jak każdy sprzęt ma też przeciwwskazania jakie są kierowane do kobiet w ciąży, jak też osób, jakie posiadają otwarte rany. Mata do akupresury eco nie tylko pomoże zmniejszyć ból i ograniczyć napięcie mięśniowe, ale po takiej sesji Twoje ciało jest, odprężone i wypoczęte . Normalnie powinniśmy jej użytkować około 20 minut dziennie. Miejmy na uwadze jednak, że mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo musi być używana regularnie. Osoby młode na samym wstępie mogą odczuwać ból, jednak łatwo do niego się przyzwyczajają, a po paru terapiach będzie on już znaczniemniejszy.