Gdzie świetnie jest zakupić elektrostymulator COMPEX , by służyły nam przez wiele lat.

Elektrostymulator COMPEX to zabieg rehabilitacyjny, który polega na pobudzaniu określonych nerwów lub mięśni, które przez pojawiający się impuls elektryczny powoduje skurcz. Elektrostymulatory COMPEX to zupełnie świeża i bezpieczna forma walki z bólem. Elektrostymulator mięśni COMPEX wykorzystywana są w naszym kraju od niedawana, natomiast dzięki temu, że urządzenia są łatwo dostępne, każdy z nas może je nabywać także stosować sam w mieszkaniu. COMPEX może być wykorzystywany w mieszkaniu i jest w 100% bezpieczny.
Elektrostymulator COMPEX https://med-store.pl/elektrostymulatory/18 możemy podzielić je na 2 typy:

 • TENS – używana do usuwania bólu. Doskonale sprawdza się przy bólach reumatycznych, a również przy złamaniach.
 • EMS – przekazuje impuls do nerwów motorycznych doskonale sprawdza się przy urazach i do wzmocnienia mięśni u osób leżących. Niweluje też występowanie zakrzepicy po wszelkich operacjach chirurgicznych.

COMPEX jest dobrym zabiegiem na poprawienie u siebie

 • przepływu krwi
 • działania mięśni po operacjach
 • łagodzenia ból
 • przyspieszenia spalania tkanki tłuszczowej
 • rozwijania masy mięśniowej

Stymulacja TENS jest polecana w przypadkach redukowania odczuwania bólu:

 • po operacjach/zabiegach
 • przy fizjoterapii
 • fantomowego
 • przy urazach

Celem terapii EMS jest: wsparcie i rozbudowanie konkretnego mięśnia czy grup mięśni. Elektrostymulator mięśni COMPEX jak działają? Elektrostymulator COMPEX głównie wykorzystuje się tutaj COMPEX TENS, który redukuje ból jednak miejmy na uwadze, że go nie niweluje. Elektrostymulator mięśni COMPEX powoduje skurcze mięśniowe wymuszane impulsami elektrycznymi. Skurcze mogą przyjmować charakter masażu rozluźniającego mięśnie i poprawiającego samopoczucie.

COMPEX mini sprawdza się również perfekcyjnie przy spalaniu tkanki tłuszczowej. Impulsy które są tworzone przez COMPEX wywołują skurcz konkretnych mięśni. Aby zrobić skurcz nasz układ musi pobrać energie i dzięki temu spala on nadmiar tłuszczu. Elektrostymulatory COMPEX nigdy nie zastąpią nam ruchu i potrafią wyrzeźbić jedynie niewielką grupę mięśni. One samo jako urządzenia są po prostu stosunkowo nieduże. Nowoczesne i funkcjonalne w użyciu stymulatory są znakomitym rozwiązaniem dla poszukujących sprzętu do terapii elektrostymulacją EMS w mieszkaniu oraz w jednostkach medycznych. Modelowanie sylwetki użycie – elektrostymulator mięśni compex robi się coraz bardziej popularne, a dzięki nowoczesnej aparaturze także znacznie skuteczne. Obszary najczęściej poddawane zabiegowi wśród osób to brzuch, uda i pośladki. Elektrostymulator COMPEX leczenie nietrzymanie moczu. Ten brak za pomocą COMPEX stoi się szczególnie popularny w rehabilitacji urologicznej. Terapia ma za zadnie ćwiczenie trudno dostępnych mięśni Kegla u kobiet. Elektrostymulatory COMPEX stosowane są najczęściej u osób po ciężkich porodach lub operacjach. Naturalna stymulacja tej partii mięśni niestety jest niezwykle ciężka i tu z pomocą przychodzą nam elektrostymulator mięśni COMPEX, które stymulują je do pracy hamując nieprzyjemnym efektom ich osłabionej siły mięśniowej.