Gdzie rozsądnie nabyć stoły do rehabilitacji w korzystnej cenie.

Lekkie stoły do masażu to istotne wyposażenie każdego gabinetu rehabilitacyjnego. Elektryczny stół do rehabilitacji powinien być idealnie dobrany dla komfortu pacjenta, lecz przede wszystkim dla fizjoterapeuty. To jednak on większość dnia przy nim funkcjonuje. Stoły do rehabilitacji według przeznaczenia możemy podzielić na stacjonarne i przenośne. Lekkie stoły do masażu to przede wszystkim stoły, jakie potrafimy przewozić. Powinny się one łatwo rozkładać. Świetnie jeśli na swoim wyposażeniu posiadają pokrowiec, aby w ciągu transportu stół nie pobrudził się. Lekkie stoły do masażu mogą mieć regulację, jednak jest ona manualna. Bowiem takie stoły muszą po prostu niewiele ważyć, aby szybko było je przenieść do budynku pacjenta. Idealnie jest jeśli mobilne stoły do rehabilitacji mają kółka. Wtedy bardzo szybko jest je transportować z miejsca na miejsce. Ważna jest tu też ich blokada, aby w czasie prowadzonego zabiegu nie przesuwały się. Lekkie stoły do masażu powinny składać się choćby z 2 części, jednak tu wybór jest związany od upodobań lekarza. Przy terapii manualnej stoły do rehabilitacji powinny składać się od 5 do 7 części.

Elektryczny stół do rehabilitacji jest używany jedynie stacjonarnie, bo są po prostu niezwykle ciężkie. Liczba funkcji które posiadają zależy od robionych przez rehabilitanta na nim zabiegów. Nie wszystkiego rodzaju masażu wymagają zaawansowanych stołów. Wytrzymałość stołu to też wyjątkowo ważna funkcja. Dają one też większą pewność. Elektryczny stół do rehabilitacji są przeważnie dopasowany do terapii otyłych pacjentów, dzięki czemu stół w czasie zabiegu nie będzie się uginał lub przesuwał. Stoły do rehabilitacji powinny być też pokryte trwałym materiałem. Rodzaje tapicerki są zwykle dwa. Standardowe, jakie mają mniejsza liczbę kolorów do wyboru, oraz materiał jest mniej trwały. Premium, gdzie surowiec jest bardziej trwały, a dobór tonów jest praktycznie nieograniczony. Ma to też olbrzymie znaczenie przy doborze właściwego koloru do ścian naszego gabinetu. Pamiętajmy, że estetyka, gra tu też wyjątkowo znaczącą kwestię. Stoły do rehabilitacji różnią się od siebie również ceną. Im bardziej rozwinięty stół tym niestety opłata jest większa. Elektryczny stół do rehabilitacji jest znacznie droższy, w zależność od regulacji i kompletnego wyposażenia mogą kosztować ponad 20 tys złotych. Ważne jest byśmy dobrali takie stoły do rehabilitacji, na jakich będzie nam się dobrze pracować. Jeżeli dzielimy gabinet z innymi rehabilitantami potrzebna będzie regulacji wysokości. Każdy spośród nas funkcjonuje na własnej wysokości dlatego jest to niezbędne wyposażenie|. Warto kupować lekkie stoły do masażu w popularnych sklepach medycznych. Gdzie mamy gwarancje, a opinie o sklepie są pozytywne. Jest to zakup na lata wiec wybór takie stołu powinien być pomyślany.