Czy taka mata z kolcami do akupresury nadaje się dla każdego?

Mata z kolcami do akupresury dla kogo się nadaje?
Czy mata z kolcami będzie idealna dla Ciebie? Mata z kolcami z poduszką jaki dobrać rozmiar? Jeśli nurtują cię te wszystkie pytania nakłaniamy do zapoznania się z poniższym tekstem, w którym postaramy się odpowiedzieć na powyższe pytania. Coraz więcej osób posiada stojący styl życia, trwanie w jednej pozycji niejednokrotnie doprowadza do przewlekłych bólów karku lub szyi. Mata z kolcami do akupresury stanowi wspaniałe lekarstwo i pomaga w zmniejszenie bólu. Mata z kolcami do rehabilitacji do czego służy? Mata z kolcami na kręgosłup została ona stworzona przez chińskich specjalistów, zajmujących się akupresurą. W zależności od wybranego zestawu potrafimy mieć – mata z kolcami z poduszką, jaka występuje w rozmaitych kształtach. Wszystkie elementy pokryte są wypustkami, które pod wpływem ciężaru naciskają bolące miejsca. Nacisk rzutuje na organizm w ten sam sposób co tradycyjny masaż – redukuje napięcie mięśniowe, pobudza układ krwionośny. Działa zbawiennie na nasz system. Kolce są stworzone z plastiku czy metalu te z niklu czy dogodne dla osób zaczynających, ponieważ mogą powodować duży ból. Kolce przymocowane są w kilkunasty rzędach do maty, dzięki czemu nacisk jest regularny. Są one w rozmaitej liczbie, są mata z kolcami z poduszka które posiadają nawet 18 tysięcy kolców. Nieznaczne zaczerwienienie skóry oraz małe wgłębienia świadczą o leczniczym działaniu maty i lepszym ukrwieniu danego miejsca.
Przy których problemach zdrowotnych mata z kolcami będzie dobra?

  • bóle stawów
  • bóle kręgosłupa
  • skórka pomarańczowa
  • stress
  • łagodzenie bóli miesiączkowych

Mata z kolcami do rehabilitacji jak pomaga? Są bardzo proste w użyciu. Wystarczy położyćsię na miękkim podłożu i po zwyczajnie się na nich położyć. Efektywne jest to by miejsce styku z wypustkami, które nas boli było pozbawione ciuchów. Jeśli na samym wstępie leżenie na macie z kolcami przynosi nam ból możemy ją przykryć cienkim kocem. Dużo osób, bardzo poleca sobie działanie maty, jednak pamiętajmy, by używać ją systematycznie. Jeśli potrzebujemy zminimalizować nacisk na organizm możemy mate położyć na miękkim podłożu, wtedy nacisk na nasze ciało będzie lżejszy. Mata z kolcami na kręgosłup – osoby niedoświadczone również bardziej podatne na ból mogą zaczynać przygodę z kolcami od 5 do 10 minut terapii dziennie i idealnie jeżeli będą to kolce plastikowe. Gdy przyzwyczaisz się do nacisku, będziesz w stanie używać z maty coraz dłużej.

Mata z kolcami na kręgosłup możesz nawet przebywać na niej 40 minut dziennie, oglądając telewizję czy grając przy laptopie. Mata z kolcami do akupresury https://med-store.pl/akupunktura-i-akupresura/maty-do-akupresury/12/4 to właściwy rób na walkę z bólem w prywatnym zaciszu. Jednak przed jej używaniem winniśmy się skontaktować ze lekarzem, który dokładnie zaleci nam robione zadania. Miejmy na uwadze, że mata z kolcami do akupresury nie zastąpi nam istotnej terapii, ale na 100% nam pomoże jeżeli będziemy ją sprawnie i często stosować. Dodatkowo, organizm po sesji leżenia na macie do akupresury jest odprężone, zrelaksowane. Poleca się, aby położyć się na macie przed snem, co spowoduje szybsze zaśnięcie i wyjątkowy sen.
Mata z kolcami z poduszką przeciwwskazania do używania

  • otwarte rany lub choroba skóry
  • padaczka
  • choroby układu krążenia
  • ciąża