Innowacyjny stół rehabilitacyjny z pilotem elektrycznym jak go wybrać, aby się nam na nim wygodnie funkcjonowało w gabinecie.

Stół rehabilitacyjny z pilotem to kluczowe wyposażenie pomieszczeń rehabilitacji, bez którego ciężko jest rehabilitacje klienta. Na rynku osiągalnych jest wiele modeli stołów, które służą do różnego rodzaju leczenia, a ich budowa odpowiada rzeczywistym zapotrzebowaniom, by odciążyć fizjoterapeutę w momencie wykonywania zabiegu. Stół rehabilitacyjny z pilotem i elektryczną regulacją wysokości jest chyba najczęściej potrzebnym stołem wśród masażystów. Funkcja elektrycznej zmiany wysokości jest nieodzowna, jeżeli zwykle podczas masaży chcemy opuszczać i podnosić klienta. Nie musimy wtedy przerywać masażu tylko w przebiegu delikatnie podnosić leżanką. Stół rehabilitacyjny z pilotem doskonale sprawdzi się warunkach jak z gabinetu korzysta, kilku rehabilitantów. Rozumiemy, że każdy z nich ma szczególne preferencje i będzie mógł bezpośrednio dostosować wysokość do indywidualnych potrzeb. Dla wygody specjalisty i klienta stół rehabilitacyjny z pilotem elektrycznym został wyposażony w elektryczną regulację wysokości w normach 41-105 cm.

Stół rehabilitacyjny z pilotem bobath jest to stół jakości premium, dzięki czemu materiał jest antybakteryjne jak również odporne na plamy. Ma również zagłówki z poprawiającym komfort wycięciem na buzie i komfortowe podpórki na dłonie. Jak rozumiemy stół rehabilitacyjny z pilotem jest osiągalny w kliku opcjach kolorystycznych. Materiał musi odpowiadać kolorystycznie wnętrzu kliniki. Konstrukcja ramy na której wspiera się stół rehabilitacyjny z pilotem i elektryczną regulacją wysokości jest niezwykle wytrzymała i jednocześnie może posiadać oryginalne odcienie. Malowana jest ona proszkowo, a wybór tonów jest naprawdę imponujący. Stół rehabilitacyjny z ramą krzyżową jest wyposażony w kąta nachylenia zagłówka od -70° do 40° oraz 2-częściowy zagłówek z podłokietnikami opuszczanymi względem ich centralnej części. Stół rehabilitacyjny z pilotem elektrycznym może być też wyposażony w funkcje fotela. Przednia cześć stołu potrafi być unoszona pod katem 90 stopni. Stół rehabilitacyjny z pilotem bobath może być też wyposażony w elektryczna regulację centralnej części leżanki, jaką możemy podnieść na wybraną przez nas wysokość. Również stół rehabilitacyjny z pilotem może mieć te dwie funkcje jednocześnie.

Stół rehabilitacyjny z pilotem i elektryczną regulacją wysokości standardowe wyposażenie:

  • spuszczane kołka, dzięki tej funkcji stół rehabilitacyjny z ramą krzyżową możemy lokować w optymalne dla nas miejsce bez intensywniejszego wysiłku
  • stół rehabilitacyjny z pilotem jest solidny i odporny na spore obciążenia, dzięki czemu podczas robienia masażu stół się nie ugina
  • stół rehabilitacyjny z pilotem bobath posiada podział leżanki na kilkanaście części w współzależności od naszych potrzeb. Stół rehabilitacyjny z ramą krzyżową powinien zawierać jak najwięcej łamań, dlatego tu dobrze wziąć pod uwagę stół 5 lub 7-częściowy.

Stół rehabilitacyjny z pilotem i elektryczną regulacją wysokości występuje w kliku konfiguracjach i cenach. Dlatego dobierając dobry stół rehabilitacyjny z pilotem elektrycznym powinniśmy zwrócić uwagę na przyzwyczajenia specjalisty. Oczywiście powinno się wspomnieć im więcej funkcji tym wartość niestety będzie ogromniejsza. Warto natomiast mieć na uwadze aby stół rehabilitacyjny z pilotem był dobrej jakości, świadczy to również o naszym gabinecie.