Jak kupić dobre bańki chińskie na twarz, aby szybko efekty były widoczne.

Bańki chińskie masaż twarzy jest szczególnie popularny w w Polsce. Możemy też spotkać się z nazwą „facial cupping” , ale by masaż dawał rezultaty należy go dokonywać systematycznie i jeżeli nie mamy żadnych przeciwwskazań. Bańki chińskie do twarzy mają wymiar grzybka, a pierwsze wieści o nich potrafimy znaleźć już w starym Egipcie. Bańki chińskie masaż twarzy jego opcją może być powszechny masaż Kobido. Bańki chińskie na twarz w czasie masażu wykorzystuje się jednak dodatkowe akcesoria – nie mają one zaworu, a podciśnienie wykorzystuje się dzięki stworzeniu efektu wyssania poprzez wciśnięcie grzybka. Stworzone są one ze określonej gumy. Masaż rozluźnia mięśnie, a zmarszczki stają się mniej widoczne. Bańki chińskie do twarzy pomogą nam się zrelaksować, a dzięki temu, że napięcie na twarzy w okresie masażu maleje. Nasza twarz robi się promienna. Bańki chińskie na twarz https://med-store.pl/pokaz-produkt/banka-gumowo-szklana-do-masazu-prozniowego-twarzy-15-cm-1-szt/2944 jak stosować? Na samym początku powinniśmy dobrze zmyć makijaż. Możemy do tego wykorzystać mleczko do demakijażu lub inne dostępne na rynku kosmetyki. Musimy też wykorzystać piankę lub tonik, żeby nasza cera miała wystarczające PH. Skórę winno się doskonale nakremować, aby bańki mogły się po niej przesuwać płynnie. Do tego zabiegu możemy używać równe skoncentrowane kremy, jakie w okresie masażu wchłonie nasza cera. Bańki chińskie do twarzy na samym początku stosuje się je w taki sposób by zachęcić prace głównych naczyń limfatycznych. W kolejnych etapach bańki chińskie na twarz używa się od środka do zewnątrz tak by zlikwidować nadmiar limfy. Czoło i skronie masujemy kolistymi ruchami. Po zabiegu cera jest trochę zarumieniona. Dzieje się tak, ponieważ silnie pobudzamy krążenie krwi w tych częściach. Jeżeli w czasie masażu czujesz ból powiedz, aby lekarz podniósł troszkę bańki tak, by dostało się do niej powietrze. Nie powinnaś już później odczuwać bólu. Bańki chińskie masaż twarzy zwykle trwa od 30 do 60 minut – w zależności od masowanego miejsca, cery pacjenta także takich działań dodatkowych, jak masaż odprężający po zabiegu.
Bańki chińskie na twarz jakich skutków możemy się spodziewać po ich stosowaniu:

  • spłycenie zmarszczek
  • Wpłynie na naprawę elastyczności i jędrności skóry,
  • Poprawi koloryt,
  • Pobudzi fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny,
  • Polepszy ukrwienie tkanek

Efekty dostępne są już po około 1,5 miesiącu używania. Bańki chińskie masaż twarzy możemy wykonywać około 2-3 razy w tygodniu. Częstotliwość powinna być odpowiednia do osobistej wrażliwości cery.

Raz w tygodniu, po ukończonym masażu, można założyć maskę, która dodatkowo utrzymania rezultatów masażu. Bańki chińskie do twarzy kto nie powinien ich stosować.?

  • cera naczyniową
  • żylaki i choroby układu krążenia,
  • różnego typu nowotwory,
  • schorzenia zakaźne,
  • w czasie menstruacji

Skoro już zdecydujemy się na bańki chińskie na twarz musimy założyć, iż ich działanie daje rezultaty, ale musimy na nie poczekać. Warto jest zazwyczaj przeprowadzić zabieg relaksujący po masażu, byśmy mogli poczuć się w całkowicie odprężeni.