Jak wybrać roller z igłami do twarzy, w niskiej cenie?

Roller z igłami do twarzy to urządzenie, które cieszy się coraz liczniejszą popularnością. Mikro- nakłuwanie to jeden spośród tych zabiegów pielęgnacyjnych na który decyduje się niezwykle duża ilość kobiet. Ale jak dobrać roller z igłami do twarzy, by spełniał nasze oczekiwania i nam nie zaszkodził. W sklepach pojawia się coraz więcej rollerów do twarzy. Ale jaki dobrać dla nas. Nie jest to łatwe zadanie|, ale miejmy na uwadze iż roller z igłami do twarzy ma zazwyczaj za zadanie masaż i doskonale nadaje się do mezoterapii bezigłowej. Roller z igłami do twarzy jednak część spośród nich wygląda podobnie, różnią się one od siebie, a właśnie te czynniki mają wpływ na efekty naszych zabiegów. Pojawienie się mikro nakłuć zapalnych, to fundamentalne założenie rollerów. Pobudzaj one produkcję kolagenu, dzięki czemu nasza twarz staje się miękka i bardziej napięta. To właśnie roller z igłami do twarzy z używaniem dobrych kremów, powoduje, ze kremy lepiej wchłaniają się w skórę. Roller z igłami do twarzy jak wykonać zabieg? Oczywiście dużo gabinetów kosmetycznych oferuje zabieg mezoterapii, natomiast jeżeli planujemy i znamy dokładnie jak możemy go zrealizować sami w domu. Roller z igłami do twarzy winien mięć odpowiednią wielkość wypustek. Jeżeli zależy nam na strefach oczu igły nie powinny przekraczać 0,25 mm max do 0,5 mm. Roller z igłami do twarzy jak po kolei przygotować się do zabiegu.

  • Powinniśmy zmyć makijaż, za pomocą delikatnego mleczka, a potem użyć szczotki sonicznej do oczyszczenia perfekcyjnego twarzy
  • Czyścimy powierzchnię za pomocą Octenoseptu
  • Jeśli nie jesteśmy wytrzymali na ból możemy znieczulić miejsca np Lidoxinem, który działa już po kilkunastu minutach.
  • Następnie dajemy ampułkę przygotowaną specjalnie dla nas na buzię. Roller z igłami do twarzy winien być również rolkowany pod odpowiednim kątem, by jak najkorzystniej serum mogło wniknąć w głębię skóry. W czasie zabiegu warto jest delikatnie naciągnąć skórę.
  • Po przeprowadzonym zabiegu powinno się oczyścić buzię oraz roller z igłami do twarzy i umieścić go w oryginalnym opakowaniu.
  • Po około 5 minutach na buzię powinno się dać krem antybakteryjny.

Roller z igłami do twarzy https://med-store.pl/pokaz-produkt/roller-do-twarzy-4fizjo-derma-3w1/3348 może powodować duże wybroczyny, które przecież po kilku dniach same się wchłoną. Powinno się również używać kremy mocno nawilżające. Wynik syntezy kolagenu jest długofalowy i mniej więcej wynosi od 2-3 miesięcy. Roller z igłami do twarzy długość igły, a częstość zabiegów.:

  • wielkość igły 0,2 – 0,25- zabieg możemy realizować co 2 dni
  • wielkość igły 0d 0,5 -0,75 zabieg możemy realizować nie częściej niż raz w tygodniu
  • długość igły 1 mm zabieg możemy realizować nie częściej niż co 2 tydzień
  • długość igły 1,5mm zabieg robimy co 3 tygodnie.

Roller z igłami do twarzy daje znakomite efekty. Skóra staje się jędrniejsza, a zmarszczki po określonym czasie stają się mniej widoczne. Zabieg jest bardzo powszechny i zyskał grono fanów. Roller z igłami do twarzy zalecamy kupować w renomowanych sklepach medycznych.