Jak wyselekcjonować sumer stoły rehabilitacyjne, tak aby idealne pasowały do naszego gabinetu?

Stół rehabilitacyjny sumer to standardowe wyposażenie każdego gabinetu do rehabilitacji. Nie zawsze każdy stół sumer będzie przydatny dla każdego profesjonalisty. Jak wybrać takie stoły rehabilitacyjne sumer, aby były dla nas najbardziej funkcjonalne podczas pracy. Stoły sumer są robione przez rodzimego producenta i doskonale nadają się do prowadzenia na nich terapii manualnej. Możemy wyróżnić ich kilka rodzajów.

Stoły stacjonarne sumer pionizacyjne. Ich istotna korzyścią jest możliwość regulacji kąta pionizacji w zakresie 0-87 stopni. Ta funkcja jest wskazana przy pewnych ćwiczeniach, a sterowanie nią za pomocą pilota polepsza pracę fizjoterapeuty. Stół stacjonarny sumer może być w kilkunastu odcieniach. Mamy wielki dobór barw, dzięki czemu zawsze znajdziemy satysfakcjonujący nas odcień, który pasuje do naszej kliniki. Wiemy jak jest to istotne dlatego stoły sumer posiadają naprawdę znaczną ilość odcieni materiałów – nie tylko odcieni, ale też obić od normalnych do dodatkowo płatnych czyli VIP, które cechują się powłoką antybakteryjną, ale też są odporne na zabrudzenia.

Stół do rehabilitacji sumer krzyżakowy. Jego istotna zaletę jest elektryczna regulacja ustawienia leżanki. Jest on jednym z bardziej nowoczesnych stołów. Wykorzystywany jest głównie w prywatnych klinikach do rehabilitacji, ale zarówno do kinezyterapii personalnej.

Stoły elektryczne sumer mają regulację sprężynową zagłówka. Możemy nim sterować od -60 do 60 stopni. Zagłówek ma bardzo trwałą budowę także jest odporny na obciążenie. Jak każdy stół stacjonarny sumer ma antypoślizgowe kółka, które gwarantują duży komfort pracy przy rehabilitacji. Konstrukcja stołu jest stabilna nie ślizga się, co jest niezmiernie istotne przy pracy fizjoterapeuty. Stoły sumer posiadają solidną ramę barwioną proszkowo, tutaj także powinniśmy skorzystać z wyboru odcieni, aby cała konstrukcja pasowała do naszego pomieszczenia. Sumer stoły rehabilitacyjne mogą posiadać różne wyposażenie za opłatą:

  • Stół sumer ma zagłówki 3 częściowe.
  • Stół do rehabilitacji sumer – ma zagłówek z podłokietnikiem, który znajdzie szczególnie zastosowanie w przypadku polepszenia komfortu chorego przebywającego na brzuchu. Umożliwia on takie ułożenie osoby masowanej aby masaż górnej części pleców był jak najbardziej wydajny i przynosił choremu zadowolenie.
  • Stół rehabilitacyjny sumer ze specjalnym siłownikiem o dużej sile, zwiększający udźwig stołu .
  • Stół stacjonarny sumer ze zwiększoną powierzchnią leżanki.

Sumer stoły rehabilitacyjne ile kosztują? Aby wyselekcjonować dobry stół rehabilitacyjny sumer musimy zachować zdrowy rozsądek i wybrać, taki jaki będzie nam pod względem funkcjonalności najkorzystniej pasował. Stół sumer możemy zakupić już od kilkunastu tysięcy, jednak z specjalnym wyposażeniem cena może być nieporównanie większa. Nie zawsze opłaca się posiadać wszelkie dostępne ekstra wyposażenia, ponieważ może się okazać, że z dużej liczby z nich nie będziemy korzystać. Stoły elektryczne sumer są to przecież jedne z najkorzystniejszych stołów na rynku i cieszą się ogromną sławą wśród fizjoterapeutów. Nieliczni będą chcieli zakupić stół elektryczny sumer, ponieważ jest on dla nich najodpowiedniejszy. Zakres pracy jest korzystniejszy, co usprawnia pracę. Innym fizjoterapeutąnatomiast wystarczy stół stacjonarny sumer z regulowaną wysokością, gdyż inne dodatkowe wyposażenie jest dla nich niepotrzebne po prostu za kosztowne. Powinniśmy jako specjaliści dobrać mądrze aby stoły sumer, zaspokoiły nasze wymagania w 100%.